SKLEP

Tech-No

powrót do strony głównej

klimatyzacja | pralnictwo | gastronomia

Urządzenia pralnicze

Zarówno nasze pralki, jak i suszarki to sprzęty przeznaczone do użytku profesjonalnego oraz przemysłowego. Z tego względu ich pojemność wynosi nawet między 8, a 15 kg załadunku. Suszarki mogą być konfigurowane zarówno jako urządzenia wolnostojące, jak i stojące w słupku, na powierzchni pralki. Oba typy urządzeń są nierdzewne i dostępne w kolorze srebrnym lub białym.

Nowoczesne pralki i suszarki przemysłowe

W swojej pracy współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami, takimi jak Whirlpool. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować urządzenia pralnicze, które będą w stanie sprostać wymaganiom każdej firmy. Dostępne sprzęty są wykonane ze sprawdzonych materiałów, które zapewniają im bardzo długą żywotność, nawet przy wielogodzinnej eksploatacji. Zainstalowane są w nich bardzo wytrzymałe sprężyny amortyzujące oraz niezwykle wytrzymałe łożyska. Wysoką wytrzymałością charakteryzuje się także bęben oraz zbiornik, wykonany ze stali nierdzewnej.

Ponadto charakteryzują się również stosunkowo cichą pracą. Jest to szczególnie ważne w przypadku zastosowań profesjonalnych, ponieważ wielogodzinne przebywanie w głośnym otoczeniu negatywnie wpływa na komfort pracy. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, mającej swoją siedzibę w Czarnkowie.

Szeroki wybór dostępnych urządzeń

Nasza oferta została skonstruowana w taki sposób, by móc sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych przedsiębiorstw. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie udzielają rad i pomagają przy wyborze konkretnych rozwiązań.