powrót do strony głównej

klimatyzacja | pralnictwo | gastronomia

Klimatyzacja do biura i domu

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę obejmującą gamę nowoczesnych, energooszczędnych, a do tego proekologicznych klimatyzatorów . Nasze urządzenia po siadają dodatkową funkcję grzania, osuszania oraz oczyszczania.

Gdzie sprawdzą się dostępne urządzenia?

W ofercie posiadamy urządzenia, które mogą być wykorzystywane zarówno w biurach oraz siedzibach firm lub instytucji, jak i mieszkaniach czy domach jednorodzinnych. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań od pojedynczych splitów ściennych, po multisplity, w przypadku których na jednym agregacie mogą pracowa 2, 3 lub nawet 4 jednostki ścienne , a także kasety ściennie lub klimatyzatory przenośne.

Na jakiej zasadzie działają klimatyzatory?

Podczas pracy, urządzenia odbierają ciepło z otoczenia, a następnie je odprowadzają. Dzięki temu są w stanie zapewnić w pomieszczeniu przyjemny chłód nawet w najgorsze upały. Wewnątrz urządzenia znajdują się komponenty, takie jak skraplacz, parownik, sprężarka, rozprężarka oraz wentylator, dzięki któremu powietrze przemieszcza się przy wymiennikach ciepła. Ciepło jest odbierane w parowniku, a następnie oddawane w skraplaczu przez czynnik chłodzący.

Szeroki wybór urządzeń

Jeśli chcesz zadbać o to, by w pomieszczeniu panowała odpowiednia temperatura, czym prędzej skorzystaj z oferty naszego sklepu mieszczącego się w Czarnkowie. Oferujemy różnorodne urządzenia, wśród których można znaleźć modele dostosowane do różnorodnych potrzeb. Posiadamy klimatyzatory dla domu, biura oraz firmy. Niezależnie od rozmiarów pomieszczenia, czy jego przeznaczenia, można znaleźć u nas model, który będzie w stanie sprostać jego potrzebom.

SKLEP

Tech-No